Orijinal metin


مركز الاتصال: 00908505324454

من نحن

Açıklama

2012 yılında Adapazarı/Sakarya’ da kendinden emin ve hırslı üç kişinin gayretleri ile açılan firmamız; hızlı, kolay, dürüst ve güvenilir çalışma prensipleri ve başarılı çalışanları sayesinde bugün oldukça talep gören, kuvvetli bir firma haline geldi.

İlk olarak turizm ve gayrimenkul sektörlerinde faaliyet gösteren Biwwa, daha sonra hizmet yelpazesini genişletmiş ve gelen yoğun talepler üzerine Yalova ve İstanbul’ da ofislerini açmıştır. Yurt dışı taleplerinin de başlaması ile 2016 yılı itibariyle Irak’ ın Ramadi ve Bağdat şehirlerinde de ofislerimiz açılmış ve Irak’ a yönelik hizmetlerimiz de başlamıştır.

Bugün hemen hemen her alanda hizmet sunan firmamız bünyesinde; kadın-erkek-çocuk giyim, bebek ve çocuk ürünleri, ayakkabı, çanta, saat, aksesuar, ev aletleri, mobilya, kişisel bakım ürünleri, sağlık ürünleri, spor ürünleri, petshop ürünleri, temizlik malzemeleri ve teknolojik ürünler kategorileri bulunmakta ve “ucuz fiyatlar ile kaliteli ürün anlayışı” kapsamında sizlere sunulmakta.

Yüksek fiyatlar ödemeden yüksek kalitede ürünler elde etmek isteyeler tarafından yoğun rağbet gören Biwwa, çalışma prensiplerini aynen devam ettirerek bugün 5 şube ve 70 çalışanı ile dev bir aile olarak sizlere hizmet sunmakta.

Bütün bu yoğun ve başarılı işleyişin yanı sıra e-ticaret sitemizi de kurarak sizlere rahat bir alışveriş platformu sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Böylece hem yurt içerisindeki hizmetlerimiz yeni bir boyuta geçecek hem de Irak’ a kadar kapıda ödeme hizmetleri sunarak alışverişlerinizi daha kolay bir hâle getirmiş olacağız.

Türkiye’ den Irak’ a toptan ve perakende satışlar yapan Biwwa, artık en rahat kullanılır e-ticaret platformu olarak elinizin altında hazır bulunuyor.

Biwwa her daim alışverişleriniz için en hızlı, en kolay ve en güvenilir firma olmaya devam edecektir. Ucuz fiyata kaliteli hizmet anlayışımızla çizgimizi asla bozmadan sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla

Biwwa Ekibi